ABOUT ME

GET TO KNOW ME / POZNEJ MĚ

Psát o sobě není úplně easy, přemýšlíte, jaké všechny vlastnosti máte, jací jste, co vás baví, je to takové uvědomování si, co jste to vlastně za osobu 😀  Zastavíte se na chvilku v tom uspěchaném životě a přemýšlíte, co máte rádi, co vás dělá šťastnější, čeho jste dosáhli, kde všude jste byli a co jste zažili a spoustu dalších příjemných/nepříjemných chvil.

ALE TEĎ UŽ NĚCO MÁLO O MNĚ

Jmenuji se Dagmar Schulmeisterová a je mi 22 let.  Narodila jsem se 1.2.1996 v Rakovníku, ale bydlím v Novém Strašecí, které je vzdáleno 40 km od Prahy. Od malička se mi neříkalo jinak, než Dája, Dajda či Dajdulka (mamka mi tak z radostí říká doteď).

Studuji Učitelství pro mateřské školy na Univerzitě Karlově v Praze. Odešla jsem z VŠ a působila jsem 1 rok v USA jako au-pair.

( Víte jak na instagramu nedávno kolovaly story ,, 10 faktů o mně?”, tak přesně mi to teď tak připadá 😀 )

Jsem tvrdohlavá, ale cílevědomá. Mám 3 psy: Šantal Daxis, Artoriuse Molpasu a Kessinku, které nadevše miluji.

Od malička hraji na klavír, housle, flétnu a nějaké základy na kytaru také mám, ale jsou čím dál tím menší. 😀

Miluju ananasy a proto jsou všude možně na blogu.

Mám ráda dobrodružství, cestování, focení, jídlo!!! Jsem velký gurmán, ačkoliv jím z většiny jen kuřecí maso.. Ale když je například hovězí maso ve svíčkové křehké a rozpadá se, ocením to.

Dále bych chtěla zmínit, že mám ráda módu, takže se vždy snažím elegantně sladit všelijaké kousky ze svého šatníku. Bohužel jsem shopaholička, což se mému kontu moc nelíbí.

Proč jsem si založila blog najdeš TADY ♥.

A NA ZÁVĚR

Tak teď už TI jen přeji ať si najdeš tu svou ,,oblíbenou” rubriku a ať se ti na mém blogu líbí.

Jo a abych nezapomněla, mám ráda víno.:D

 

S láskou

Dája