Fashion

POJĎME SE OBLÉCT S MANZAROU

21/08/2018

Léto už nám pomalu končí a za rohem už na nás čeká mé nejoblíbenější období. Podzim a následně zima.

A co se nemá, já jakožto dost velký shopaholic, tak už koukám na kousky, které by mi mohly ozářit můj šatník. Když se zrovna nechci vydat do víru velkoměsta a chodit s rukama plných tašek jak pominutá, tak si v pohodlí domova udělám  nějaké dobré smoothíčko nebo v podzimním čase čaj, lehnu do postele, vezmu mobil nebo notebook a už se těmi e-shopy prodírám.

Narazila jsem na e-shop Manzara, který má opravdu velký výběr oblečení a nejen toho letního. Toto léto nám opravdu dopřálo krásného počasí, ale není nad to se zase konečně začít těšit na džíny, svetry, zimní bundy a kabáty. A také je to skvělé období v tom, že můžete zase začít pořádně jíst a všechny své faldíčky a nedokonalosti schovat (já to mám na zimním oblečení osobně nejraději).

V e-shopu jsem narazila nejen na klasické zimní bundy, ale též na kožené bundy, které podle mého jsou skvělým parťákem, jak doladit nějaký ten Váš pěkný outfit.  Kožené bundy jsem nikdy neměla moc ráda a nerada jsem je nosila, ale postupem času se mi začaly líbit čím dál tím víc a právě Manzara má pěkný výběr těchto bund a kožených kabátů.

Samozřejmě, že tento e-shop nabízí nejen zimní bundy dámské, ale na zimu se tam oblečou i páni.

Ráda bych Vám představila pár oblíbených kousků

 

 

Něco mezi sportovním, ale zároveň i elegantnějším stylem, bych volila tyto dvě bundy. Maskáčový vzor je stále v módě a červená barva je prostě strašně krásná :-D. Ale mimo jiné si občas vybírám oblečení podle destinací, kam pojedu. (Je to hloupost, co si budem), ale já se pak cítím mnohem víc příjemněji, když mi ta barva do té země sedí. Například tuto červenou bundu bych si ráda koupila na cestu do Norska. Za prvé je vidět, že bude velmi pohodlná a teplá, za druhé Norsko má vlajku červeno-modro-bílou a za třetí ty krásné barevné baráčky v Norsku, k těm se to prostě hodí! No.. každý má tu svoji úchylku…

 

Dále jsem vybrala do více elegantního stylu tuhle černou bundu (kabátek). Se kterou bych vyrazila na nějaký koncert, nebo do divadla.

 

A ještě než k nám přijde ta pravá pořádná zima, tak to bude chvilku trvat, proto jsem do mého výběru zařadila dlouhý khaki cardigan, po kterém pokukuji už pěkně dlouho.

Tak snad jsem Vám nahodila trošku inspirace po tom krásném dlouhém létě. A přeji Vám, abyste si zbytek léta a prázdnin ještě užili.

Dája 🙂

You Might Also Like

10 komentářů

 • Reply Lucka 21/08/2018 at 15:48

  Ten cardigan vypadá moc pěkně. 🙂 Už jsem u nich taky pokukovala a vzhledem k tomu, že v minulosti jsem od nich objednávala, tak jim i věřím. 🙂

 • Reply Pavlína 21/08/2018 at 16:57

  Já se taky moc těším na podzim! Já hlavně hrozně ráda vrstvím, co se oblečení týče, a co si budeme, podzim je proto jako stvořený 😀 (v zimě už je to občas až moc vrstvení zase :D). Bundy vypadají krásně, něco na tento styl zrovna sháním! 🙂

  • Reply Dája 23/08/2018 at 12:22

   Také ráda vrstvím, ale pak v zimě vypadám jak tučňák. 😀

 • Reply Elle about everything 21/08/2018 at 21:17

  Tak ten cardigan se mi fakt moc líbí 🙂 A já se taky těším na podzim i zimu. Ráda nosím kabáty a kotníčkové boty 🙂 Celkově je podzimní móda moje nejoblíbenější.

  • Reply Dája 23/08/2018 at 12:21

   Mám to úplně stejně 🙂

 • Reply Tereza Outcry 22/08/2018 at 6:40

  Manzara mě také oslovila a jsem ráda, že jsem na to nekývla. Teď budou tipy na tuctové zimní bundy uplně všude. 😀

 • Reply Anička 22/08/2018 at 7:15

  Nikdy by mě nenapadlo, vybírat si barvu oblečení podle toho, do jaké země jedu 😀 Je ale pravda, že ta červená bunda je moc hezká! 🙂 Já trávím zimu v kabátu a v šále, která se spíše podobá dece 😀

  TheWayByA

  • Reply Dája 23/08/2018 at 12:20

   Občas to tak taky mám. Hlavní je se cítit pohodlně! 😀 🙂

 • Reply Kubi 22/08/2018 at 8:17

  Tu červenou bundu bych si taky vzala do Norska! 😀 Navíc miluji takový styl bund!:)

 • Reply Míša Šislerová 23/08/2018 at 16:23

  Mě také nejvíce zaujala červená bunda a to červenou vůbec nenosím. Já jsem pro ne tolik výraznou bundu, za to výraznou šálu a čepici. Už se těším, až je budu zase nosit!

  WantBeFitM

 • Leave a Reply