Food

EMELI SANDÉ | NIGH DATE WITH MY SISTAAA

22/02/2018
Emeli Sandé

VEČEŘE & KONCERT

Konečně jsme se ségrou zase někam vyrazily společně. A tentokrát na výbornou večeři do jedné z mých nejoblíbenějších restaurací YAM YAM ♥. Když jsem v yamyam byla poprvé, tak jsem si dala jídlo, které se jmenovalo Curry my chicken, a zamilovala jsem se, to bylo něco tak vynikajícího! A ano píši JMENOVALO, jelikož už ho v menu nemají. Když jsem tam jednou přišla a klasicky jsme se už nemusela koukat do jídelního lístku, protože jsem věděla, co chci, tak mi řeknou, že se mi omlouvají, ale v jídelním lístku už toto jídlo nemají. No byl to po mě šok. Tak delikátní jídlo úplně smažou?!!!:D No, tak jsem si teda dala něco jiného a to jsem si dala i se ségrou předevčírem. Samozřejmě, že je to také vynikající, ale chybí tomu ten ananas..:D (a už je to tu zas, můj milovaný ananas)

Phad Thai s kuřecím masem

Co v tom vše je: smažené thajské nudle, mrkev, pórek, vajco, sójové klíčky, arašídy, limetka, ústřicová a rybí omáčka, tamarind, kuřecí maso a chilli – jelikož nemám ráda moc ostré jídla, tak vždy říkám: ,,bez chilli, prosím.” 

 

EMELI SANDÉ

Koncert úžasné Emeli ♥. Poprvé jsem byla na jejím koncertě, který se konal v O2 aréně a byla … no tohle slovo obvykle nepoužívám, ale úplně jí popisuje, takže … FAMÓZNÍ. Byl to nádherný zážitek.

Ještě než se nad ní budu rozplývat, tak jako její předskokanka byla Lenny, kterou jsem slyšela úplně poprvé. Nikde, nikdy jsem ji neslyšela, ani na youtube (vlastně jsem o ní vůbec nevěděla :D). A ta byla také úžasná. Má chraplák, ale k ní to tak sedne! Opravdu jako předskokanka byla skvělá, ani by před skokanka nemusela být, mohla by mít už svoje vlastní vystoupení.

 

A teď k Emeli. Tak za prvé, neměla vůbec vyprodanou O2 arenu, hořejší sezení se vůbec neotevřelo, jen SKYBOXY a VIP, pak nad nimi už nic. To bylo zřejmě schválně, že by se to nevyprodalo tak jako tak:D Ale určitě to byla škoda, opravdu to bylo krásné. Byla suprově oblečená a celá aréna měla opravdu úžasnou atmosféru. Na konci samozřejmě jsme si jí vyžádali ještě na přídavek. Který zakončila její nejznámější písní Next to me.

Mimo jiné, jsme poprvé se ségrou parkovaly ve VIP parkování hned pod arénou, to bylo tak pohodlné, že jsme nemusely někam dojíždět přeplněným metrem k autu!

No ale hned jak jsme dorazily se ségrou dom, tak chudák ségra měla teploty a mě nebylo také vůbec dobře. (takže díky Emeli :D)

Lenny (která tam není skoro vidět):D

Emeli

Tak mějte krásný zbytek dne ♥

D.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply