Beauty

PÉČE O PLEŤ

18/02/2018

JAK SE STARÁM O SVOU PLEŤ?

Já používám přípravky určené jen pro suchou pleť, takže komu se obličej mastí, tak tomu ty moje přípravky bohužel nepomůžou.

RÁNO

Začneme hezky od rána. Každé ráno si obličej opláchnu studenou vodou, otřu ručníkem a nanesu denní krém od IVEN COSMETICS, který tedy používám trošku jako bázi pod makeup. Klasické báze mám doma dvě (jedna je od L’oréal a druhá od Dermacol) a obě dvě mi obličej vysušují ještě víc.

VEČER

Když pak přijdu domů, tak večerní rutina je smýt makeup nejdřív vodou, a poté doodlíčit micelární vodou. Používám Garnier. 2x za týden pak nanášim ,,GRINCHE” 😀 tudíž zelenou masku od LUSH, kterou nechávám působit 15-20 minut, opláchnu, vysuším ručníkem a nanesu další masku, kterou jsem si koupila ze stránky mixnature . Sama jsem si navolila, co vše chci, aby maska obsahovala ( ECHINACEA EXTRACT, CLOVE LEAF ESSENTIAL OIL, ROSEMARY ESSENTIAL OIL, ALOE VERA GEL, HYALURONIC ACID ). Nedávno se mi začala horšit pleť, tak jsem zkoušela všechny možné přípravky, až jsem narazila na tuto stránku a objednala si tento krém/masku. Stál mě necelých 11 dolarů. A opravdu mi hodně pomohl, pleť se mi zlepšila už po týdnu používání. Ale samozřejmě, každý má pleť jinou a na každého to může působit jinak. Masku nechávám působit 10-15 minut, smyju a jdu spát.:)

Občas, když cítím, že mám večer obličej sušší, nanesu i ten denní krém na noc, ale to se mi spíš stává, když je mráz ze začátku zimy. Pleť si nemohla zvyknout na ten přechod. (klasika):D

 

Dája

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply