Food Life

ACAI PRÁŠEK / RADOST Z BALÍČKŮ

07/02/2018

Také jste tak nadšeni z nových balíčků?

Když vám napíše pošta nebo zásilkovna, že balíček je připraven k převzetí, tak já osobně se můžu přetrhnout, abych si ho hned jela vyzvednout.

Dneska mi zrovna psala zásilkovna, že mám balíček na pobočce, takže před prací jsem se tam ještě rychle stavila. Přišly mi ty acai prášky, ale vlastně jsou mi teď jen ,,na koukání”. V práci si opravdu dělat acai bowl nemůžu. 😀 Ale HLAVNĚ, že je mám u sebe..

Přišel mi k tomu i dárek, SUPERPROTEIN vanilka, což od nich byla pěkná pozornost.

Mimo jiné mi balíček přišel zabalený v bublinkové fólii, nic se nevysypalo, přitom hrozili, že si raději mám prohlídnou balíček ještě na pobočce (takže se jim to nejspíš stává)..

Teď mi mají přijít i nějaké balíčky z aliexpressu, takže snad další radost a ne zklamání.

Něco málo o Acai prášku

Je RAW, VEGAN, 100% BIO, a bez GMO (geneticky modifikovaný organismus), což znamená, že jeho genetický materiál byl úmyslně změněn, a to způsobem, kterého se nedosáhne přirozenou rekombinací, je to vlastně organismus, který vznikl procesem modifikace rostlin nebo zvířat pomocí přidání genu s cílem změny původních vlastností organismu. V dnešní době se můžeme setkat s oleji obsahujícími GM řepku nebo sóju, popcornem či škrobem z GM kukuřice. (Jen tak krátký popis, abyste byli v obraze :))

Pro koho je Acai vhodná?

Prášek Acai poslouží lidem, kteří žijí ve stresovém prostředí a potýkají se s nedostatkem sil. Pro osoby s náročným fyzickým či psychickým zaměstnáním a víceméně pro lidi, kteří mají málo volného času. Acai také povzbudí oslabený organismus a zvýší sportovní výkonnost. Posiluje imunitu.

Jak užívat Acai?

Prášek z plodů Acai je velmi dobrý a můžete ho užívat několika způsoby: rozmíchat ho ve vodě, vmixovat do smoothíček nebo přidat do jídla či shakeru.

Kde jsem si koupila prášek já a více info, co je na obalu je TADY 🙂

 

Vždy se rychle nadchnu pro nějakou věc a bez přemýšlení do toho jdu. Například si tu věc hned koupím a pak občas teda lituji, co jsem to zase pořídila, máte to taky tak? Ale teda to je jen zřídka kdy.:)

D.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply