Food

ACAI BOWL v HERBIVORE

04/02/2018

Krásné dobré ráno. Tak konečně jsem s kamarádkou zavítala do Herbivore a ochutnala tu slavnou ACAI BOWL a bože?!! To byl ráj pro pusu. Ozdobené to bylo kokosem, (který normálně moc nejím) ale když jsem to zamíchala všechno dohromady, tak jsem byla překvapená, jak moc mi to chutná. Pak tam bylo mango ♥, karamelizované ovoce, granola a chia semínka.

Já která NEPIJU kafe, jsem si ho tam dala, že ho ochutnám s mandlovým mlékem a bože? Ráj pro pusu number 2!

Opravdu mě to mile překvapilo. Od této snídaně v 9:00 jsem neměla hlad až do nějaké jedné hodiny odpolední. Krásně mě to zasytilo.

Bistro je veganský a můžete tam přijít na snídani, oběd či večeři. Mají tam pestrý a krásně nazdobený salátový bar/bistro, takže než jsem odešla z toho kouzelného místa, tak jsem si tam do krabičky nandala oběd, který byl také bezkonkurenční. Mimo jiné, prostory v Herbivore jsou nádherné, mají to tam menší, ale příjemné až rodinné. A jako bonus je tam strašně milá a usměvavá obsluha.

Ráda se tam budu vracet.

 

Jakmile jsem z bistra odešla, tak jsem hledala po internetu acai prášek. A co si myslíte? Koupila jsem si rovnou tři pytlíčky :D, takže v nejbližší době můžete ode mě čekat recept na moji acai bowl.

Herbivore se nachází v Praze u Náplavky na tramvajové zastávce Výtoň. A jejich webovky TADY

Pokud znáte nějaká veganská/vegetariánská bistra či restaurace, tak určitě mi do komentů hoďte nějakej ten typ, mám chuť se začít stravovat zdravěji a tohle mě hodně zaujalo.:) A kdo už jste tam byl, tak mi můžete napsat, co jste ochutnali/co vám tam chutná nejvíc.

Tak Vám přeji krásnou neděli.:)

Dája

 

You Might Also Like

2 komentáře

 • Reply Hanka 07/02/2018 at 14:06

  Ahoj Dajdulko 🙂
  Tip na veganské restaurace/bistra – Moment, Forky’s, Vegan’s Prague, klasika Loving Hut, Blue Vegan Pig Shop, Chutnej <3
  Krásný den :*
  Hanka

  • Reply Dája 13/02/2018 at 15:35

   Moc děkuji za tipy! 🙂
   Krásný den, Haničko :-*

  Leave a Reply