Life

START / ZAČÍNÁME

03/02/2018

UŽ JSTE SLYŠELI O TOM NOVÉM BLOGU?

Je to tak, konečně jsem si založila po několika letech svůj vlastní blog. Neříkám, že jsem nikdy svůj blog neměla, ale to mi bylo 14 a byl to blog ve většině o Seleně Gomez, Miley Cyrus a dalších amerických celebritkách, a musím Vám říct, že se nebylo čím chlubit. Znáte ten pocit, když si myslíte, že jste strašně ,,kůl” a váš starší sourozenec vám říká, jak jste trapní? Ale ve finále, když se nad tím zamyslíte a ohlídnete se zpátky, tak prostě jste fakt trapní byli a ani slovíčku ,,fajn” se to nemohlo zdaleka vyrovnat? Ach bože, díky bohu, že tahle éra je za mnou.

Je mi 22 let a na své narozeniny přesně před dvěma dny jsem se rozhodla, že už do toho opravdu chci praštit a zkusit svůj vlastní blog o tom jak žiji,au-pair životě, mém stylu, kuchtění, cestování a tak dále. A konečně! Řeknu Vám, že to není nic lehkého si založit blog! Kdybych neměla tak šikovného přítele, určitě by mi to trvalo o dost dýl.

PROČ VLASTNĚ BLOG?

Přemýšlela jsem nad tímhle tématem poslední dva roky. Popravdě jsem si založila blog před dvěma lety, když jsem odlítala jako au-pair do Ameriky a chtěla jsem sdílet příspěvky, co právě prožívám, kde jsem všude byla, co je tam nového, ale napsala jsem jeden článek, odletěla a víc už jsem nepsala. A doteď toho lituji. Takže jsem si v průběhu té doby, co jsem doma (už to bude 1 rok za měsíc) řekla, že ho opravdu chci a chci s Vámi sdílet mé dny a cestování, můj styl, mé recepty a i něco o mém životě jako au-pair. Tak jsem tady.

Takže Vás tu všechny VÍTÁM a doufám, že si každý najde nějakou tu rubriku, která ho zaujme.

S láskou Dája  ♥

 

 

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply